Přeskočit na obsah
Domů » Novinky » Spolek pro podporu odborného vzdělávání

Spolek pro podporu odborného vzdělávání

Několikaměsíční jednání o podpoře myšlenky nových metod odborné výuky na školách bylo završeno vytvořením partnerství mezi naší pracovní skupinou Výuka 4.0 a Hospodářskou komorou hl. m. Prahy.

Jedním z hlavních nositelů myšlenek, aktivit a programů konceptu Výuka 4.0 bude Spolek pro podporu odborného vzdělávání a MSP z.s., v jehož řídícím výboru spolupracují členové HK Praha, pánové Roman Pommer, Ing. Pavel Finger a Zdeněk Kovář a přestavitelé naší skupiny Výuka 4.0 Ing. Petr Hedrlín a a Ing. Mario Gero. Zároveň pod naším vedením vznikly dvě pracovní skupiny. Výuku 4.0 a speciální projekty řídí ing. Hedrlín a Odborné školství pak ing. Gero.

Získali jsme tak silného partnera pro naše aktivity směřované primárně do pražského odborného školství a zároveň jsme získali i silnou podporu  na odboru školství MHMP, které náš projekt bude podporovat v konkrétních aktivitách na pražských školách.

První viditelnou aktivitou našeho projektu Výuka 4.0 je podpora 15. ročníku soutěže Postav si s vůj Stirlingův motor, která se koná ve spolupráci s NTM v učebnách NTM 29. června. 

Zároveň na tuto akci zveme i zástupce vybraných odborných škol v Praze, kterým chceme představit náš projekt a nabídnout jim partnerství v projektu ve školním roce 2021/22.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..